POVZETEK ODREDBE ŽUPANA

ODREJAM

- ZAPRTJE VSEH NOTRANJIH ŠPORTNIH OBJEKTOV V LASTI MESTNE OBČINE MARIBOR, NAMENJENIH ZA REKREATIVNO VADBO,

- ZAPRTJE VSEH DRUŠTVENIH (PISARNE IN DVORANE) PROSTOROV V LASTI MESTNE OBČINE MARIBOR TER KRAJEVNIH SKUPNOSTI IN MESTNIH ČETRTI MESTNE OBČINE MARIBOR, RAZEN TISTIH NUJNO POTREBNIH ZA DELOVANJE V ČASU RAZGLAŠENE EPIDEMIJE (GASILSKI PROSTORI, VARSTVO OTROK IPD)

OBČANE POZIVAMO, DA SPREMLJAJO OBVESTILA NIJZ IN RAVNAJO SKLADNO Z NJIHOVIMI PRIPOROČILI.

ODREDBA VELJA OD 19.10.2020 DO 31.10.2020.

župan

OBVESTILO NAŠIM ČLANICAM IN ČLANOM!

OBVEŠČAMO VAS, DA KOSTANJEV PIKNIK DNE, 22.10.2020 PO NAŠEM PROGRAMU ODPADE, ZARADI PONOVNE PREPOVEDI ZBIRANJA IN DRUŽENJA LJUDI NA JAVNIH MESTIH TER POSEBNE ODREDBE ŽUPANA G. ARSENOVIČA, KI SMO JO PREJELI.
V UPANJU, DA SE V MESECU NOVEMBRU PREKLIČE PREPOVED ZBIRANJA, BOMO ORGANIZIRALI SREČANJE IZ NAŠEGA PROGRAMA IN SICER "POZNO MARTINOVANJE".
SPROTI VAS BOMO OBVEŠČALI O VSEH NAŠIH MOŽNIH AKTIVNOSTIH V BODOČE.

PO ODREDBI ŽUPANA G. ARSENOVIČA PA OSTAJA DRUŠTVENA PISARNA VSAJ DO KONCA MESECA ZAPRTA.

ČUVAJTE SE IN ŽELIMO, DA OSTANETE ZDRAVI.

Milena MATALN

OBVESTILO

DANES, V TOREK, 02.06.2020 SO NAS URADNO OBVESTILI IN POTRDILI, DA LAHKO PO TREH MESECIH KARANTENE  ZARADI CORONE-19, ODPREMO PISARNO DRUŠTVA. TAKO BOMO PRIČELI ZOPET NORMALNO OBRATOVATI IN SICER V SREDO, 03.6.2020 OB 8.00 URI ZJUTRAJ.

VSE PODROBNOSTI IN NAVODILA GLEDE VSTOPANJA V PISARNO PA SE BOMO SPROTI DOGOVARJALI NA MESTU SAMEM.

NOŠENJE ZAŠČITNIH MASK PA JE TRENUTNO ŠE OBVEZA!

VLJUDNO VABLJENI IN VIDIMO SE ZOPET V II.NADSTROPJU DU-KBG, NAŠE KRAJEVNE SKUPNOSTI.

POMEMBNO OBVESTILO

VSE NAŠE ČLANE IN ČLANICE OBVEŠČAMO, DA BO ZARADI CORONAVIRUSA DO NADALJNEGA ZAPRTA NAŠA DRUŠTVENA PISARNA!

PAZITE NASE IN OSTANITE ZDRAVI!

LEP UPOKOJENSKI POZDRAV!

PREDSEDNICA DU-KBG:
                                                                                                                           VILMA PETEK

POMEMBNO OBVESTILO ZA VSE, KI GRESTE NA LETOVANJE!

VSI, KI STE SE PRIJAVILI ZA LETOVANJE NA KORČULI, NATANČNEJE V VELA LUKI VAS PROSIMO, DA PRIDETE PORAVNATI STROŠKE LETOVANJA. CORONA-19 NAM JE PREPREČILA PLAČILO PO MESECIH ZATO MORAMO AGENCIJI "RELAX" POLOŽITI DENAR SEDAJ V ENEM ZNESKU.
IN SICER DO SREDE, 12.08.2020.
CENA OSTANE TAKŠNA KOT SMO SE DOGOVORILI V MESECU JANUARJU IN SICER:
DVOPOSTELJNA SOBA 2/1 = 610€
ENOPOSTELJNA SOBA 1/1 = 739€
CENA VKLJUČUJE: TURISTIČNO TAKSO, 10-DNEVNO LETOVANJE ALL INCLUSIVE TER PREVOZ V OBE SMERI OD TORKA, 25.08. DO PETKA, 4.09.2020.
OD VSAKEGA POSAMEZNIKA PA POTREBUJEM ZA MEJNI PREHOD Z HRVAŠKO:

1. ŠTEVILKO DOKUMENTA, KI GA BOSTE KORISTILI ZA PREHOD MEJE (OSEBNA IZKAZNICA ALI POTNI LIST)
2. ROJSTNE PODATKE
2. ŠTEVILKO MOBITELA
ČAS ODHODA AVTOBUSA BOMO OBJAVILI PRAVOČASNO!

OBVESTILO ZA VSE

PROSILA BI VAS, DA ZAUPATE V NAŠO ORGANIZACIJO LETOVANJA NA KORČULI. KAKRŠNE-KOLI SPREMEMBE SE BODO V PRIHODNJIH DNEH DOGAJALE ( ZAPRTJE MEJE S HRVAŠKO, 14 DNEVNA KARANTENA OB POVRATKU, OBVEZNO TESTIRANJE ZA CORONO-19 IN PODOBNO) VAS NAJ NE SKRBI, KER BOMO V TEM PRIMERU LETOVANJE ENOSTAVNO ODPOVEDALI.
ZATO POČAKAJMO IN NE ODPOVEDUJMO POTOVANJA V NAPREJ. IZ NAŠE STRANI PA BOSTE PRAVOČASNO OBVEŠČENI.
TUDI Z VODSTVOM AGENCIJE RELAX SMO NA VEZI, TAKO, DA TUDI V PRIMERU NAŠE SKUPINSKE ODPOVEDI, VRAČILO DENARJA NE BO PROBLEM.

HVALA ZA ZAUPANJE, TER OSTANITE ZVESTI ŠE NAPREJ NAŠEMU DRUŠTVU!

Milena Mataln

TAKO, KOT SEM VAM OBLJUBILA. ČE NAS POŠLJEJO V KARANTENO, ČE ZAPREJO MEJE NA HRVAŠKO IN ČE SE MORAMO DATI TESTIRATI ZA CORONO-19 POTEM NAŠE LETOVANJE NA MORJU ODPADE. TAKO SMO LETOVANJE NA KORČULO ZA LETOŠNJE LETO 2020 MORALI ODPOVEDATI, ZARADI UVRSTITVE HRVAŠKE NA RDEČI SEZNAM IZ STRANI SLOVENIJE.

LEP POZDRAV,                                                                                                       Milena Mataln

VAŽNO SPOROČILO!

VSI, KI STE PLAČALI LETOVANJE NA KORČULI ZA LETO 2020, PROSIM, DA SE OGLASITE ZA VRAČILO DENARJA V PISARNI DRUŠTVA V SREDO, 09.09.2020 OD 9.30 URE DALJE.

DENAR BOSTE LAHKO DVIGNILI SAMO NA SVOJ PRIIMEK (MOŽ ALI ŽENA), ZA DRUGEGA DVIG NI MOŽEN!!!

AGENCIJA "RELAX" JE TAKO DRŽALA OBLJUBO IN NAM V DOGOVORJENEM TERMINU DENAR TUDI V CELOTI NAKAZALA-VRNILA. ZA KAR GRE POSEBNA ZAHVALA G. DIREKTORJU JOŽETU REŽONJI IN PA GE. RENATI TOPOLOVEC S KATERIMA ŽE VRSTO LET ODLIČNO SODELUJEMO.

LEP POZDRAV,

OBVESTILO

SPOROČAMO VAM, DA BO V SREDO DNE, 24.02.2021 PONOVNO ODPRTA PISARNA NAŠEGA DRUŠTVA. PROSILI BI VAS, DA SE VSI, KI BOSTE PRIŠLI V DRUŠTVO OBVEZNO DRŽITE VSEH NAVODIL. NAMREČ ŠE VEDNO VELJAJO STROGA PRAVILA GLEDE ZAŠČITE IN VARNOSTI DRUG DO DRUGEGA.

OBVEZNO NOŠENJE MASK PRED VSTOPOM V PISARNO, RAZKUŽEVANJE ROK V PREDVERJU NAŠEGA HODNIKA IN PA POSAMIČNO VSTOPANJE (ENA PO ENA) V PISARNO DRUŠTVA PO ODLOKU MOM.

VESELIMO SE SREČANJA Z VAMI!

Uradne ure

Pisarna društva je odprta vsako sredo med 8.00 in 13.00 uro. V tem času smo vam na voljo za vsa vprašanja in pomoč.

Vabljeni.

kontaktirate nas lahko

po telefonu: 02/ 623 13 80

ali: 0590 44 493

po email-u:

internetu: http://www.du-kbg.si

na naslovu:
Društvo upokojencev
Vrbanska cesta 97
2351 Kamnica

ČLANARINA 2021

Članarina v društvu znaša za leto 2021 po odločitvi upravnega odbora 10€.
Poravnate jo lahko v pisarni društva vsako sredo, najkasneje do 30.06.2021.
Ob plačilu članarine boste prejeli še seznam aktivnosti društva v letu 2021.